B2B სექტორთან მჭიდრო თანამშრომლობითა და მათი მოთხოვნების პროპორციულად, „ფორმულა“ თვითსწორებადი იატაკის წარმოებას იწყებს.
პროდუქტი გამოიყენება ბეტონის ზედაპირის გასასწორებლად და ცემენტ-სილიანი ნაზავის იატაკის მოჭიმვისას, ასევე მსუბუქი ბეტონის ზედაპირის მოსამზადებლად შემდგომი დანაფენებისთვის: ვინილი, ეპოქსიდი, ხალიჩის რბილი იატაკი, ლამინატი, კერამიკული ფილა და ა.შ. იგი მიზანშეწონილია საცხოვრებელ, საზოგადოებრივ, ადმინისტრაციულ და საყოფაცხოვრებო შენობებში დასასხმელად. აღსანიშნავია, რომ ამ ტიპის პროდუქტი ქართულ ბაზარზე სრულად იმპორტულია. ტრანსპორტირების და საბაჟო პროცედურები კი საგრძნობლად ზრდის საბოლოო ფასს.
„ფორმულას“ მენეჯმენტის შეფასებით, ადგილობრივი წარმოების პროდუქტით ჩანაცვლება დადებით გავლენას მოახდენს, როგორც სამშენებლო სექტორის, ასევე პროდუქტზე ხელმისაწვდომობის მიმართულებით.
„ფორმულას“ მიერ წარმოებული თვითსწორებადი იატაკი ტესტირებას გადის საწარმოს საგამოცდო ლაბორატორიაში. ხარისხის დამადასტურებელი სერთიფიკატის მიღებისთანავე კი პროდუქტი ხელმისაწვდომი გახდება „ფორმულას“ პარტნიორ მაღაზიებში, მთელი ქვეყნის მასშტაბით
„ფორმულას“ მიზანია შესთავაზოს სამშენებლო სექტორს ქართული, პრემიუმ ხარისხის, სამშენებლო ფხვნილები და ხელი შეუწყოს ადგილობრივი წარმოების განვითარებას. ამ მიზნის მისაღწევად კომპანია მუდმივად განაგრძობს საწარმოო ხაზებისა და მიმართულებების განვითარებას.

In close cooperation with the B2B sector and in proportion to their requirements, "Formula" starts producing self-leveling floors.
The product is used for leveling the concrete surface and tightening the cement-silt mixture floor, as well as for preparing the light concrete surface for subsequent layers: vinyl, epoxy, soft carpet flooring, laminate, ceramic tile, etc. It is suitable for pouring in residential, public, administrative and household buildings. It should be noted that this type of product is fully imported to the Georgian market. Transportation and customs procedures significantly increase the final price.
According to the management of "Formula", the replacement with a locally produced product will have a positive impact on both the construction sector and product availability.
The self-leveling floor produced by "Formula" is tested in the enterprise's testing laboratory. After receiving the quality certificate, the product will be available in "Formula" partner stores throughout the country.
The purpose of "Formula" is to offer Georgian, premium quality construction powders to the construction sector and to support the development of local production. To achieve this goal, the company constantly continues to develop production lines and directions.